Kompleks Hacjenda Jasionówka

Hacjenda jest nowoczesnym, wolnostojącym budynkiem położonym w miejscowości Jasionówka w pobliżu Białegostoku. Zajmujemy się organizacją wesel, komunii i innych przyjęć okolicznościowych.

Sąsiedztwo lasów i zieleni, podmiejski charakter okolicy oraz przyjazna atmosfera stwarzają świetne miejsce wypoczynku. Sala posiada klimatyzację, jest przestronna. Ogrodzony parking oraz bliskość ogrodu dają poczucie swobody i bezpieczeństwa. Sala jest nowoczesnym, klimatyzowanym, przestronnym obiektem, który pomieści nawet 250 osób. To co nas wyróżnia to przyszna, tradycyjna polska kuchnia, doświadczona i przyjazna obsługa oraz niepowtarzalny, podmiejski klimat.

  • 316
  • 218
  • 247
  • 251

Istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, a także wędkowania. Bliskość natury, przyjazna, rodzinna atmosfera oraz liczne atrakcje sprostają wszelkim gustom! Reszty dopełni szalona zabawa na parkiecie i chwile wytchnienia pod rozgwieżdżonym niebem.

Na specjalne życzenie naszych gości do dyspozycji jest bryczka, której orszak tworzą nasze wierzchowce. Gościom weselnym oferujemy noclegi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Hacjenda